tulikas murus

Kirjuta oma murest mõne taimega.

Moderaatorid: ponderosa, Nurga puukool, okaspuu

Vasta
mymla

tulikas murus

Postitus Postitas mymla » T Juun 07, 2005 22:08:50

mulle tundub, et võitluses tulikaga õuemurus olen kaotajaks jäämas. siiani olen seda noaga välja kitkunud (juure mullas läbi lõiganud). aga varsti 3 asemel :)
äkki oskab keegi mingeid nippe jagada või on mingit umbrohutõrje vedelikku, mis aitab?

Kasutaja avatar
Kivi
Admin
Postitusi: 12
Liitunud: P Mär 06, 2005 21:37:26
Asukoht: Eesti, Harjumaa

Postitus Postitas Kivi » K Juun 08, 2005 07:38:16

Tere! Kõrreliste murust saab kaheidulehelisi umbrohte tõrjuda herbitsiidiga STARANE. Tõrjub hästi roomavat madarat e. virna, võilille, põld-lõosilma, vesiheina, kõrvikut, konnatatart, erilehist linnurohtu, harilikku linnukapsast, harilikku punandit, nõgest, põld-litterheina, oblikaid, harilikku nälgheina, verevat iminõgest. Pisut nõrgemini mõjub raudrohule, putketele, tulikatele ja teelehele. Kui Teie murus on ka ristikut kelle olekut seal naudite siis ärge Staraned kasutage. Jääte ilma ristikust!!
Isiklikud kogemused antud herbitsiidiga on positiivsed. :wink:
Müügil aiapidajatele 100 ml pakendis mis maksab olenevalt müügikohast 105-130 kr.
:)

mymla

tulikas

Postitus Postitas mymla » N Juun 09, 2005 08:50:47

ristik on mul jah murus olemas ja sellest oleks küll kahju loobuda. aga ristiku saab uuesti külvata ju. tulikas kipub ju ajaga muru välja sööma. praegu suudan teda veel ohjes hoida, aga kauaks? nii et see soovitatud mürk ikka võtab tulika ära?

Vasta